Sosyal Medya Yönetimi

FACEBOOK & INSTAGRAM & TWITTER

Facebook, Instagram ve Twitter gibi uygulamalar ile birlikte adını sık sık duyduğumuz sosyal medya, marka yönetimi ve milyonlarca insana ulaşmak için günümüz dünyasının en etkili araçlarından biridir. Böyle bir aracı etkili ve doğru kullanmak markanız için hayati önem taşımaktadır. Yanlış çözümler sizi ileriye götürmek yerine, sizleri geri plana atabilir.

Sosyal Medya’da Yardım Al

Profesyonel Sosyal Medya Hesabı Nasıl Olmalıdır ?

Firmalar gündemi takip edebilmeli ve güncel paylaşımlar yapabilmeli. Bu güncel paylaşımları tasarlarken kurumsal renklerinizi sürekli kullanarak algıda seçiciliği artırabilirsiniz. Yani insanlar sizin paylaşımlarınızı gördüğünde artık markanızı görmeden o paylaşımın size ait olduğunu tahmin edebilmelidir. Paylaşımın daha fazla etkileşim alması için doğru hashtag kullanmaya ve doğru zamanda paylaşmaya dikkat edilmelidir. Profesyonel bir hesabın olmazsa olmazı profesyonel sosyal medya uzmanlarıdır. Biz de IP MEDYA olarak sosyal medya uzmanlarımızla bu konuda kurumlara destek oluyoruz.

Başarının Anahtarı İstikrar

Başarılı bir sosyal medya hesabı için paylaşımlarının her gün ve ya günaşırı olup benzer saatlerde paylaşılması gerekir. Bu rutin insanlara sizi daha çok hatırlatacak. Bu istikrarlı süreç birkaç ay ile sınırlı kalmamalı, en az bir yıl boyunca hesabınızı istikrarlı ve profesyonel bir şekilde yönetmelisiniz. Ancak bu şekilde gerçek bir başarı yakalanabilir. IP MEDYA olarak biz de sosyal medya hizmeti isteyen müşterilerimize en az 1 yıllık bir ortaklığı tavsiye ediyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Sizin için markanızı en iyi şekilde anlatacak görseller tasarlıyoruz.

Sürekli görsel kullanımı sizi sıradanlaştırabilir, video kurgularımız ile sizi sıradanlığa gömülmekten kurtarıyoruz.

Günceli çok iyi takip edip gündem oluşturacak tasarımlar yapıyoruz.

Markanızın güçlü yanlarını keşfedip bunu tasarımlarımızda vurguluyoruz.

En önemli iletişim araçlarından biri olan sosyal medyada, sizi etkili ve doğru bir dil ile anlatıyoruz.

BİNLERCE

takipçi

MİLYONLARCA

beğeni

Sosyal Medya Teklifi

Sosyal medya paketimizin ayrıntılı teklifi için mailinizi aşağıya bırakabilirsiniz. Kısa süre sonra size tekliflerimiz ulaşacaktır.

Teşekkürler, kısa süre sonra teklif maili verdiğiniz adrese gönderilecektir.
Gönderilemedi, dilerseniz tekrar deneyin ya da bizi arayın ve ya canlı yardıma bağlanın.

BİNLERCE

takipçi

MİLYONLARCA

beğeni