info@ipmedya.net 0212 534 64 44
Toplu Sms | İP Medya - Toplu Sms - Web Tasarım Hizmetleri

Toplu Sms

Mevcut potansiyel müşterilerinize, ​toplu mesaj göndererek, etkinlik, bilgi ve reklam mesajlarınızı anında iletebildiğiniz yazılım sistemidir.

Temel olarak bir kısa mesajın (SMS) tek tek gönderilmesi yerine, binlerce kişiye aynı anda ve daha ekonomik koşullarda gönderilmesi esasına dayanmaktadır.

Toplu SMS, müşterilerinize yeni bir kampanya duyurmak , bayramlarını ve özel günlerini kutlamak ya da çalışanlarınıza acil bir toplantı duyurusu yapmak gibi birçok iletişim ihtiyacını karşılamanın en etkili, en kolay ve en ekonomik yoludur.

Toplu SMS kullanıcısına, kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım şekline bağlı olarak, birçok avantaj sağlamaktadır.

SMS diğer iletişim, reklam ya da tanıtım araçlarıyla kıyaslandığında, hızı, ekonomisi, etkisi, raporlanabilmesi ve güvenirliği ile öne çıkmaktadır.

Toplu SMS hedefini bulan bir ok gibidir.

Toplu SMS servisleri ile müşterileriniz nerede olurlarsa olsunlar, GSM kapsama sahası içinde olmaları, mesajınızın doğru zamanda doğru kişiye iletilmesi için yeterlidir.

Sevdiklerinizin doğum gününü hatırlamanız, müşterilerinize taksitini hatırlatmanız gibi küçük ama etkili mesajlar, müşterilerinizle markanız arasındaki iletişimi güçlendirerek müşteri sadakatini arttıracaktır.

Toplu SMS Ekonomiktir.

Toplu SMS Etkilidir.

Toplu SMS Güvenilirdir, Raporlanabilir.

Toplu SMS Pratiktir.

Toplu SMS güçlü alt yapımız ve departmanımız ile, hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz...

 

Uygun Fiyat Sunar

Bir Iletişim Aracı Olarak Toplu SMS, Diğer Iletişim Araçları Ile Kıyaslandığında Çok Daha Uygun Fiyatlara Sahiptir. Özellikle Ihtiyacınız Olan Kullanım Miktarınızı Doğru Planlayıp, Doğru Paketleri Seçtiğiniz Veya Senelik Olarak Taahhütlerinizi Doğru Oluşturduğunuz Zaman Mobildev Toplu SMS Servisleri Ile Uygun Fiyata Yüksek Başarıya Sahip Olursunuz.

Neden Toplu SMS Kullanmalısınız ?

 

İşinizi geliştirmek ve gelirinizi arttırma konusunda personellerinizin, iş ve çözüm ortaklarınızın ve kullandığınız araçların önemi büyük. Sadece değişen rekabetçi ortama uyum sağlamak için değil aynı zamanda bu değişime yön vermek için de personellerinizin, iş ve çözüm ortaklarınızın ve kullandığınız araçların nitelikleri kritik bir öneme sahiptir.

 

Full Responsive, full mobil uyumlu ücretsiz Bayi / Müşteri paneli.

 

Siz neredeyseniz işiniz de orada. Toplu Sms Bayi ve Müşteri Paneli tüm akıllı telefonlardan, tablet ve tüm mobil cihazlardan kolaylıkla yönetilebilmektedir.

 

Her uygulama ve yazılıma entegre olabilen güçlü API desteği

 

E-ticaret sitenize, web sitenize ve uygulamalarınıza tamamen entegre olabilen API'miz sayesinde kendi uygulamalarınızdan veya özel yazılımınız üzerinden SMS gönderebilirsiniz.

 

7 / 24 Müşteri Hizmetleri ve Destek

 

Üstün özelliklere sahip Bayi ve Müşteri panelimiz üzerinden ihtiyaç duyduğunuz anda destek talebi oluşturabilirsiniz. Sizin için çalışan uzman ekibimiz 7 / 24 destek taleplerinizi değerlendirip hızlı bir şekilde geri dönüş sağlarlar.

Scroll to Top