info@ipmedya.net 0212 534 64 44
Google Adwords | İP Medya - Toplu Sms - Web Tasarım Hizmetleri

Google Adwords

Google AdWords

Google Adwords nedir? Dünya'nın en büyük arama motoru olan Google'ın reklam hizmetlerini sunduğu platformun adıdır. Bir çok şekilde Google'da reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Bunlar: Arama ağı, görüntülü reklam ağı, alışveriş, video, uygulama, akıllı ve keşif olmak üzere başlıca 7 çeşittir. Hizmet verdiğiniz sektör ve müşteri potansiyellerinize göre bu yöntemlerle Google AdWords'de reklam yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Biz IP Medya olarak müşterilerinize en ekonomik yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz. Deneyimli Google AdWords ve Analytics kadromuzla, sizin için yüksek potansiyelli reklamlar hazırlıyoruz. Reklamlarınızın son durumunu öğrenmeniz için de sizler için kapsamlı raporlar hazırlıyoruz. İnternet sitenizi kaç kişi ziyaret etti? Peki bunlardan kaç tanesi reklamlara tıklayarak size ulaştı? Bu ziyaretçiler kaç dakika sitenizde kaldı? Hepsinin cevabı bizim raporlarımızda. 

Google Analytics Raporları Nasıl Okunmalı?

Hiç endişe etmeyin, her gün topladığımız verileri raporlaştırıyoruz ve sizin anlayacağınız dilde sizlere de bilgiler veriyoruz. Yaptığımız değerlendirmelerle reklamlarımızı daha da optimize hale getiriyoruz. Gün geçtikçe müşteri topluluğunuz artırıyoruz.

 
Scroll to Top